Tradiční thajská masáž v Praze

 

Naše masérky znají dokonale anatomii lidského těla a s tímto související umístění akupresurních bodů, jsou držitelkami příslušných thajských certifikátů a tradiční thajskou masáž umí dokonale. Z letitých zkušeností víme, že vás  uvolní natolik, že se dostanete do stádia hluboké relaxace, prožijete dokonalé uvolnění a opět se Vám obnoví i vnitřní rovnováha. Přijďte si užít tradiční thajskou masáž na naší adrese: Praha, Kováků 10. Masáže provádí zkušené masérky z Thajska, hovořící také českým jazykem.

Masérky používají nejen palce, dlaně, lokty, kolena ale i chodidla a houpavými, pomalými pohyby vyvíjejí potřebný tlak na akupresurní body. Tradiční thajská masáž v sobě spojuje prvky akupresury a jógy. Během masáže se stlačují energetické body celého těla a tím se docílí uvolnění všech blokád. Masáž pomáhá odstranit bolest, napětí, ztuhlost a uvolňuje všechny svaly a šlachy.

I přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami těla není tradiční thajská masáž vyčerpávající pro masérku ani pro masírovaného. Vidíte-li dobrou masérku při práci, můžete mít pocit, že je masáž vlastně meditací, kde masérka vyvíjí obrovské soustředění a dokonalé sladění pohybů.

Technika tradiční thajské masáže je založená na představě energetických drah, probíhajících celým tělem a je základem thajského lékařského učení. Energetické linie jsou neviditelné a nedají se anatomicky prokázat. Tělo je složeno z množství energetických drah, udává se až 72 000. Z této záplavy vybrala thajská masáž 10 hlavních: sib sen, tedy 10 Senů.

Tlakové body uložené na drahách lze považovat za jakási „okna“, otevírající se do těla. Jimi se uskutečňuje výměna energií mezi lidským tělem a jeho okolím, nastolující rovnováhu člověka a vesmíru. Poruchy v proudění energie snižují hladinu Prány v těle a vedou k rozvoji onemocnění. Práce na energetických drahách spolu s masáží tlakových bodů odstraňuje blokády, podporuje volný tok Prány a obnovuje návrat zdraví a pocitu pohody.


Aktuální ceník tradičních thajských masáží Praha

Délka masáže:Cena:Akční cena / od 20:00 do 22:00Členové Asian Spa Club
60 minut1.588,- Kč1.099,- Kč / 1.199,- Kč999,- Kč
90 minut1.988/,- Kč1.599,- Kč / 1.699,-Kč1.499,- Kč
120 minut2488,- Kč2.199,- Kč / 2.299,- Kč1.999,- Kč