Asian Spa Club – thajské masáže se slevou

 

Vážený zákazníci, připravili jsme pro vás věrnostní program Asian Spa Club na naší provozovně thajských masáží v ul. Kováků 10, Praha 5. Účastí v programu a při platbě v hotovosti získáváte dodatečnou slevu do 15% na vybrané masáže, a to i na masáže v akci nebo již zlevněné.

Stačí se zaregistrovat, souhlasit s podmínkami programu Asian Spa Club a můžete bez omezení využívat veškeré výhody členství.

Veškeré údaje jsou pouze pro vnitřní a marketingové účely společnosti Asian SPA – thajské, čínské masáže a terapie s.r.o. a v žádném případě nejsou poskytovány či sdělovány dalším osobám. Podrobné podmínky jsou k nahlédnutí pod formulářem. Informační e-mail dostáváte pouze 1x měsíčně.


Žádost o vydání karty Asian Spa Club


 V měsíci červnu je možnost využít členské výhody Asian SPA Clubu již při první návštěvě.

Podmínky členství v Asian Spa Club:

  • Registrace na našich webových stránkách asianspa.cz  (viz.: výše) Asian Spa Club.
  • Udělení souhlasu se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů pro marketingové účely naší společnosti.
  • Souhlas se zasláním promo e-mailů max. 1x měsíčně.

Jak se stát členem Asian Spa Club a čerpat výhody?

Vyplňte žádostt o kartu Asian Spa Club výše. Čerpat výhody a slevy je možné až po registraci a vydání členské kartičky, která Vám bude vydána při další (druhé) návštěvě našeho salonu tzn., že veškeré výhody a akce můžete čerpat až při druhé návštěvě. V případě, že už jste v našem salonu byl(a) několikrát, podmínka druhé návštěvy se neuplatňuje a slevy můžete využít okamžitě po registraci.

Zavazuje mne k něčemu členství v Asian Spa Club je členství bezplatné?

Členství v Asian Spa clubu je bezplatné a k ničemu Vás nezavazuje. Podmínkou je pouze poskytnutí souhlasu s uchováním a využitím Vašich osobních údajů (jméno, příjmení, telefon a email) pro potřeby naší společnosti. Vaše osobní údaje jsou shromažďovány pouze pro marketingové účely našeho salonu a v žádném případě nejsou poskytovány či sdělovány dalším osobám či subjektům. Marketingový e-mail bude zasílán maximálně 1x měsíčně.

Můžu čerpat akční cenu ihned po registraci?

Bohužel toto možné není, slevu lze využít teprve po vydání členské kartičky a to zpravidla při další návštěvě. Pokud jste už u nás minimálně jednou byl(a), slevu můžete využít ihned po registraci.

Budou i nějaké další ceny a akce u jiných poskytovatelů služeb.

Ano, v současné době jsme v jednání s několika dalšími poskytovateli (např. gastro, tradiční čínská medicína, jóga atd.), kdy i členové našeho klubu budou moci čerpat speciální slevy.