Thajská antistresová masáž v Praze

 

Během procedury Vám bude masérka jemnými, příjemnými pohyby stimulovat jednotlivé energetické body na hlavě.  Tato masáž velmi dobře pomáhá klientům, které trápí boleti krční páteře, časté migrény a bolesti hlavy. Přijďte si užít thajskou antistresovou masáž na naší adrese: Praha, Kováků 10. Masáže provádí zkušené masérky z Thajska, hovořící také českým jazykem.

Účinně pomáhá odbourat stres a zklidňuje celkovou psychiku. Na konci masáže si budete připadat opravdu  odpočinutí a uvolnění. Je vhodná v období, kdy zažíváte velký stres a nutně si potřebuje odpočinout. Pro umocnění zážitku doporučujeme kombinovat tuto masáž například s thajskou reflexní masáží nohou nebo rukou.

Antistresová masáž hlavy je spojená s akupresurní technikou, která pomáhá navodit vysoké uvolnění, při němž dochází k odstranění stresu, k odplavení emocí a k celkové psychické relaxaci. Také napomáhá k tlumení bolestí krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy a celkově zklidní organismus. Stimulací energetických bodů dochází k prokrvení pokožky a tím se zabraňuje stresům a stárnutí.


Aktuální ceník thajské antistresové masáže v Praze

Délka masáže:Cena:Akční cena/od 20:00 hod.Členové Asian Spa Club
30 minut699,- Kč499,- Kč / 599399,- Kč
45 minut799,- Kč599,- Kč/699599,- Kč
60 minut1.199,- Kč899,- Kč/999799,- Kč