Thajská masáž Combi

 

Spojili jsme blahodárné účinky tradiční thajské masáže s relaxační olejovou masáží a připravili jsme pro Vás proceduru, která že Vám nejen uleví od bolesti, ale také při ní zrelaxujete své tělo a mysl. Thajské tradiční masáže se v nezměněné podobě praktikují více než dva tisíce let a jsou součástí bohaté thajské kultury a historie. Přijďte si užít  thajskou masáž Combi na naší adrese: Praha, Kováků 10. Masáže provádí zkušené masérky z Thajska, hovořící také českým jazykem.

Během tradiční thajské masáže se stlačují akupresurní body, a tím se docílí uvolnění všech energetických blokád. Masáž pomáhá odstranit bolest, napětí, ztuhlost a uvolňuje všechny svaly a šlachy. Terapeutky používají nejen palce, dlaně, lokty, kolena ale i chodidla a houpavými, pomalými pohyby vyvíjejí potřebný tlak na akupresurní body.

Naše masérky znají dokonale anatomii lidského těla a jsou držitelkami příslušných thajských certifikátů. Samotná masáž Vás uvolní natolik, že se dostanete do stádia hluboké relaxace, prožijete dokonalé uvolnění a opět se Vám obnoví i vnitřní rovnováha. Díky prvkům thajské olejové masáže je procedura mírnější než klasická thajská masáž.

Používají se 100% přírodní oleje, které mají díky svým léčivým účinkům blahodárný vliv na cévní, krevní a lymfatický oběh, redukují otoky a posilují imunitní systém.  Masérka zahřeje olej na příjemnou teplotu a jemně ho vmasíruje do pokožky. Oleje jsou bohaté na vonné esence, které příjemně uklidní a uvolní Vaši mysl.

Celá procedura je doprovázena relaxační hudbou, která Vám zážitek ještě více zpříjemní. O poměru kombinací těchto dvou terapií rozhodne masérka podle aktuálního stavu Vašeho pohybového ústrojí.

Aktuální ceník thajské masáže Combi

Délka masáže:Původní cena:Akční cena / od 20:00 do 22:00Členové Asian Spa Club
90 minut1.588,- Kč1.299,- Kč / 1.399,- Kč1.199,- Kč
120 minut1.888,- Kč1.599,-Kč / 1.699,- Kč1.499,- Kč