Thajské masáže domů – kanceláře – hotelu

Pokud byste si rádi dopřáli léčivé účinky thajské masáže, nebo si jen potřebuje odpočinout, ale nemůžete z jakéhokoliv důvodu přijít k nám do salónu, máme pro Vás dobrou zprávu. Naše masérky přijedou za Vámi. Všechny nabízené thajské masáže jsou počítány v rámci Prahy.

Masáž může probíhat u Vás doma, v kanceláři nebo na hotelu. Samotné masírování se odehrává na zemi či posteli, záleží na Vašich možnostech. Není nutné nic předem připravovat, masérka si donese, vše, co bude potřebovat.

Pokud nejste z Prahy, ale přesto máte o naše služby zájem, zavolejte prosím na níže uvedený kontakt a domluvíme se na podrobnostech.

Máte-li nějaké zdravotní problémy, nebo jste těhotné, konzultujte návštěvu thajské masáže s lékařem. Nebo nám zavolejte a náš personál Vám doporučí masáže, které jsou pro Vás vhodné.

Máme v nabídce i dárkové poukazy na masáže domů. Je možné objednat si i více masérek najednou, například pokud máte zájem o masáž pro dva.

Nemusíte se bát, že se nedomluvíte, ke klientům chodí masérky, které ovládají český jazyk.

Vybírat můžete z těchto typů thajských masáží:

Masáž si můžete objednat telefonicky na čísle 775 57 66 88 nebo nám napište na e-mail info@asianspa.cz a my se Vám, co nejdříve ozveme.


Aktuální ceníky masáží domů v Praze:

 

Thajská olejová/tradiční/Combi masáž domů

Délka masáže:Původní cenaČlenové Asian Spa Club / od 20:00 hodin
60 minut2588,- Kč1.899,- Kč / 1.999,- Kč
90 minut3.399,- Kč2.2399,- Kč / 2.499,-Kč
120 minut4.188,- Kč2.899,- Kč / 2.999,- Kč

 

 .

Od 22:00 do 2:00 je započítán příplatek 1 000,-Kč z důvodu vyšších nákladů


Upozornění:

Jelikož se stále množí pro nás nevhodné dotazy, ač je nám to nepříjemné jsme nuceni Vás upozornit, že naše masérky  neposkytují žádné služby erotického, sexuálního nebo intimního charakteru a to v jakékoliv formě ani podobě!! V případě že máte zájem o služby výše uvedené povahy nebo charakteru obraťte se prosím na jiné subjekty, které tyto služby nabízejí.

Děkujeme za pochopení


Zde uvádíme přehled nejčastěji kladených dotazů:

Chtěl bych si objednat thajskou masáž ke mně domů jak mám postupovat?

Objednat thajskou masáž přímo k Vám domů je velice jednoduché! Zavoláte nám na kontaktní číslo 775 57 66 88 a domluvíte s recepcí délku, druh, čas a místo masáže nebo mailem na info@asianspa.cz s kontaktem na Vás a naši operátoři Vás budou kontaktovat. Po objednání termínu a místa masáže Vám přijde potvrzovací email nebo SMS. Bez zpětného kontaktu není rezervace platná. Rezervace pouze emailem není možná.

Mám objednanou a potvrzenou masáž. Jaký bude další postup? Co vše mám doma připravit? Budu potřebovat vlastní ručníky, masážní prostředky atd.?

Po potvrzení rezervace na Vaše telefonní číslo se dále o nic již nemusíte starat. Thajská masérka se dostaví cca. 15 minut předem na Vámi udanou adresu společně s recepční(m), který(á) přinese pomůcky a vybavení k provádění masáží a s Vámi vyřeší platbu za objednanou službu. Po platbě za službu bude doprovod čekat mimo budovu (před domem apd.) na konec masáže a po skončení masáže se opět vrátí a odnese pomůcky, které sebou masérka měla k provádění masáže. Nemusíte připravovat vůbec nic. Masérka si veškeré nástroje a pomůcky dle druhu masáže (lehátko, oleje, masážní bylinné váčky, lávové kameny, ohřívač lávových kamenů atd.), dále ručníky, prostěradlo, volný oděv pro tradiční thajskou masáž atd. přiveze sebou.

Kde a jak bude masáž probíhat?

O místě, kde budete chtít masáž provést, se dohodnete s recepčním při objednávce masáže. Masáž může probíhat na zemi, na lehátku, vsedě ale i například na vaší posteli. Vše záleží jen na Vás. Doporučujeme, pokud je to technicky možné, umístit matraci přímo na podlahu, kdy v takovém případě se jedná o nejpřirozenější polohu, na kterou jsou naše masérky zvyklé. V případech masáží lávovými kameny, královské thajské masáži je potřeba zajistit dostatečně dlouhý prodlužovací kabel k napájení ohřívače bylinných váčků nebo lávových kamenů.

Neumím anglicky, ze zkušeností z thajských masáží vím, že se Thajky většinou česky nerozumí. Jak máte vyřešený tento problém?

Většina našich masérek jsou v ČR již mnoho let a většině z nich nedělá problém český jazyk. Právě ale z tohoto důvodu jsou tyto masérky nejvíce vytížené, proto doporučujeme při objednávce se o tomto zmínit a bude Vám rezervována masérka ovládající český jazyk.

Chtěla bych masáž společně s mým manželem. Je možné v jednu dobu si objednat 2 masérky?

Ano, není problém si objednat i více masérek.

Kdy můžu podstoupit thajskou masáž? Jsou u thajské masáže nějaké omezení například z důvodu zdravotního stavu, těhotenství, nemoci?

Odpověď na tyto otázky najdete v sekci „Kontraindikace“ nebo kontaktujte naši recepční, která(ý) s Vámi celou situaci prodiskutuje a poradí Vám, zda je možné masáž podstoupit.

Budete prodávat také dárkové poukazy na Thajské masáže domů?

Ano, dárkové poukazy jsou již nyní v prodeji. Kontaktujte naší recepci pro další informace.

Pořádáme večírek a chtěli bychom pro naše hosty zajistit několikahodinové thajské masáže. Je možno domluvit masérky na více hodin?

Ano, je to možné. Kontaktujte naší recepci a po sdělení Vašich požadavků Vám maximálně vyjdeme vstříc v podobě individuální výhodné nabídky. To samé platí i pro firemní večírky, kulturní, společenské a další akce.

V jakém časovém období a s jakým předstihem je potřeba službu objednat?

Ideální čas pro objednání je jeden den předem. Služby poskytujeme od 10:00 do 22:00 ale není problém se domluvit i na času mimo naší pracovní dobu s ohledem na vytíženost našich masérek. Vše záleží na domluvě kdy Vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc.

Bydlím kousek od Prahy (cca. 30 km). Je možné si objednat služby i mimo Prahu?

Ano, je možná i domluva provedení masáže i mimo Prahu. Záleží však na vytížení masérek a na dopravním spojení. Obecně platí do 50 km od Prahy po dálnici a do 20 km jízdy mimo dálnici jsme schopni službu zajistit. Připočítáváme příplatek za jízdné a to ve výši 10,-Kč/km tam i zpět počítáno od našeho salonu v Praze 5, Kováků 10. V případě zájmu, prosíme, kontaktujte recepci.

Kam všude je možné si objednat masérku domů?

Objednání masérky je možné k Vám domů, hotelu, kanceláře, penzionu atd.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na tel. čísle 775 57 66 88 nebo mailem info@asianspa.cz kde Vám váš dotaz rádi zodpovíme.