Thajské masáže

 

Thajské tradiční masáže se v nezměněné podobě praktikují více než dva tisíce let. Sám název „núad phén bórán thai“, v českém překladu „starobylá thajská masáž“, napovídá, že jde o thajské metody používané již od dávných časů a je součástí thajské kultury a historie. Využívá i indické regenerační metody s prvky Hatha jogy a ne náhodu se thajské masáží říká „Yóga pro líné“.

Při thajské tradiční masáži se regeneruje tělo i prostřednictvím akupresurních bodů, jejichž stlačováním  se uvolňují všechny energetické blokády. Akupresura pomáhá odstranit bolest, napětí, ztuhlost a uvolňuje všechny svaly a šlachy. Masérky používají nejen palce, dlaně, lokty, kolena ale i chodidla a spolu s houpavými, pomalými a rytmickými pohyby vyvíjejí potřebný tlak na akupresurní body. 

Naše masérky znají dokonale anatomii lidského těla a s tímto související umístění akupresurních bodů, jsou držitelkami příslušných thajských certifikátů. Z letitých zkušeností víme, že péče našich profesionálních terapeutek Vás  uvolní natolik, že se dostanete do stádia hluboké relaxace, prožijete dokonalé uvolnění a opět se Vám obnoví i vnitřní rovnováha.

Využijte jednu z mnoha námi nabízených masáží v menu výše.