Thajské olejové masáže v Praze

 

Nabízíme širokou škálu thajských olejových masáží. Vyberte si z naší nabídky níže a přijďte si užít thajskou olejovou masáž na naší adrese: Praha, Kováků 10. Masáže provádí zkušené masérky z Thajska, hovořící také českým jazykem.

Thajská aroma relaxační olejová masáž

 Thajská olejová masáž je o něco mírnější než klasická thajská masáž protože se zde vyvíjí menší tlak. Masérka používá 100% přírodní oleje zahřáté na příjemnou teplotu, které Vám použitím táhlých a pomalých hmatů kombinovaný s akupresurou vmasíruje do kůže a jejich vonné esence Vás uklidní a uvolní Vaši mysl. Složení olejů také velice prospívá pleti a pokožce a jsou k ní také velice šetrné. Dalšími blahodárnými účinky je také výborný vliv na cévní, krevní i lymfatický oběh, dále redukuje otoky, posiluje imunitu a dává odpočinout tělu, mysli i duši. Celá procedura je doprovázena relaxační hudbou, která Vám zážitek ještě více zpříjemní.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – kokosová

Kokosová masáž patří do hluboce relaxačních, regeneračních a ozdravujících masáží. Jde o komplexní péči celého vašeho těla, během které dojde k opětnému navození Vaší vnitřní harmonie a duševní rovnováhy. Dále je tato masáž velice prospěšná pro Vaši pokožku. Kokosový olej je známý svými blahodárnými účinky a vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů. Pleť nejen zjemňuje, ale také omlazuje a hydratuje. A navíc Vás během masáže bude doprovázet příjemná vůně kokosu a relaxační hudba.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – aloe vera

Jedná se o celotělovou relaxační masáž při které se používají speciální techniky, které jemně vmasíruje olej s výtažky z Aloe Vera do svalů.  Aloe Vera a jeho blahodárné účinky všichni jistě známe. Aloe Vera obsahuje vysoké množství potřebných vitaminů, aminokyselin a minerálů, celkově detoxikuje tělo, ulevuje od bolestí svalů a pomáhá k jejich následné regeneraci. Velice zajímavé je také, že snižuje hladinu krevního cukru, a tak je vhodná i pro diabetiky (nutná doporučení Vašeho lékaře dle typu Diabetes). Dále má velice unikátní účinky na pokožku. Používá se i na ošetření problematické a citlivé pleti. Pokožku zanechává jemnou, hydratovanou a pružnou. 

Thajská aroma relaxační olejová masáž – jasmínová

Jasmínová masáž patří k jedněm z nejluxusnějších masáží, která Vám přináší unikátní péči o obličej a pokožku. Omamná vůně jasmínu má blahodárné účinky na nervovou soustavu a celkově na přetížení a vyčerpání Vašeho těla. Jasmínový olej se řadí mezi známá afrodiziaka, je bohatý na vitamín  A a E, uvolňuje smysly, působí antidepresivně a pomáhá při vnitřním neklidu či únavě. Velice prospívá suché pokožce, jelikož ji hydratuje, vyživuje a zanechává ji vláčnou a pružnou. Nechte se hýčkat jasmínovou vůní a okuste vše, co tato masáž nabízí. Zaručeně vám zlepší náladu a dodá sebedůvěru.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – skořicová

Skořicová masáž je velice účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy  a přispívá také k odbourávání tuků a vody ve tkáních. Samotná skořice je unikátní svou schopností prohřívat a prokrvovat. Rozšiřuje cévy, a tím zvyšuje odbourávání tuků, zlepšuje kloubní pohyblivost a tím zmírňuje bolesti. Skořicový olej uvolňuje křeče a svalové napětí a pomáhá odstranit škodliviny z těla díky antiseptickému účinku. Jemné skořicové aroma působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh. Je vhodná před sportovními výkony či námahou prací. 

Thajská aroma relaxační olejová masáž – vanilková

Vanilková masáž je jedna z mnoha vyhledávaných relaxačních celotělových masáží. Vanilka je jedna z nejoblíbenějších vůní jak žen, tak i mužů. Pozitivně působí na Vaši nervovou soustavu, čímž ve Vás vzbudí pocit klidu a pohody. Jemná vůně vanilkového aroma pomáhá při nespavosti, dodává optimismus, pocit radosti a euforie. Pokožce dodá opět vitalitu, svěžest a vláhu. Také skvěle působí jako antidepresivum a zahání stres a napětí. Nechte se hýčkat vanilkou, u které nesmíme zapomínat i na její afrodiziakální účinky.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – citrusová

Thajská citrusová masáž patří k těm mírnějším formám thajských masáží. Masérka u této masáže stejně jako u olejové stimuluje reflexní body za použití pomerančového nebo citronového oleje. Nejdříve se začíná tradiční thajskou masáží pro zahřátí a uvolnění celého těla a poté se aplikuje citrusový, který je známý svými blahodárnými účinky. Citrusové výtažky zanechávají pokožku hedvábně jemnou, pružnou a hlavně zdravou. Masáž doporučujeme nejen při bolestech svalů či kloubů, ale i jako způsob odreagování a hloubkové relaxace. Po celou dobu procedury Vás bude doprovázet relaxační hudba, příjemná vůně citrusových plodů a postupné jemné masírování od hlavy až k patě. 

Thajská aroma relaxační olejová masáž – čokoládová

Thajská čokoládová masáž patří též k mírnějším masážím. Jedná se hlavně o relaxační masáž, která Vám dodá dobrou náladu po celý den, protože podporuje tvorbu tzv. „hormonu štěstí“ a napomáhá lepšímu prokrvení celého organismu. Kromě její báječné chuti má čokoláda i své blahodárné účinky. Pomocí antioxidantů působí proti celulitidě, striím, vráskám, odumřelým buňkám a její vůně zahání depresi. Navíc pokožku hydratuje, vyživuje, čistí, změkčuje a zabraňuje stárnutí. Doporučujeme také při bolestech zad či hlavy.


Aktuální ceník thajských olejových masáží v Praze

Délka masáže:Cena:Akční cena / od 20:00 do 22:00Členové Asian Spa Club
60 minut1.588,- Kč1.199,- Kč / 1.299,- Kč1.099,- Kč
90 minut1.988,- Kč1.599,- Kč / 1.699,-Kč1.499,- Kč
120 minut2.588,- Kč2.199,- Kč / 2.299,- Kč1.999,- Kč