Tradiční čínská masáž Tuina v Praze

 

Čínská masáž Tuina neboli čínská tlaková masáž je založena na dokonalých znalostech akupresurních i akupunkturních technik k ovlivňování energetických, meridiálních a harmonizačních drah. Je tradiční součástí čínské medicíny a její vznik je datován daleko ve starověku. Přijďte si užít tradiční čínskou masáž Tuina na naší adrese: Praha, Kováků 10. Masáže provádí zkušené masérky z Číny, hovořící také českým jazykem.

V porovnání s jinými druhy masáží se čínské masáže odlišují jak způsobem provádění, tak i vlastní filozofií založenou na zkušenostech získaných v období několikatisícileté tradici a historii čínského léčitelství.

Čínská masáž Tuina umožňuje mimořádně účinně a přesně diagnostikovat jednotlivé problémy a využít nejvhodnější terapeutické prostředky ke zlepšení fyzického i duševního stavu klientů.

Masérky při této léčebné proceduře nejen efektně odstraňují akutní problémy, jako jsou bolesti zad, kloubů, šlach a svalů, ale snaží se nalézt a zároveň odstranit příčinu vlastního onemocnění.

Stimulací bodů se rozproudí krev, zpevní vazivo a také se obnoví výživa svalů a kloubů. Tyto příznivé účinky nastupují prakticky ihned, zejména v případě akutních potíží. Masáže mají příznivý vliv na pohybový aparát, stimulují a podporují správnou funkci všech orgánů a smyslů. Masáž je šetrná k organismu a nemá žádné vedlejší účinky.


Aktuální ceník tradičních čínských masáží Tuina Praha

Délka masáže:Původní cena:Akční cena / od 20:00 hodinČlenové Asian Spa Club
60 minut1.999,- Kč1.599,- Kč / 1.488,- Kč1.499,- Kč
90 minut2.999,- Kč2.199,- Kč / 2.299-Kč1.999,- Kč
120 minut3.199,- Kč2.599,- Kč / 2.699,- Kč2.499,- Kč